Jak zorganizować ślub
i wesele z klasą?

Drogie Pary Młode, razem z Kamilą Romanow (założycielką agencji ślubnej) napisałam książkę „Wasz Wymarzony dzień. Jak zorganizować idealny ślub i wesele z klasą”.

Z wielu rozmów z parami młodymi, z ich rodzicami, świadkami, z osobami z branży ślubnej płynie ważny wniosek: w internecie i w księgarniach są tysiące pozycji na temat organizacji ślubów, i to bardzo dobrze, ale brakowało książki o relacjach, o ślubnym savoir-vivre i etykiecie. Nasza książka jest dla wszystkich, którzy na każdym etapie organizacji ślubu i wesela chcą się zachować taktownie, z klasą i pozwolić sobie na luksus bycia sobą.

Zadajecie sobie te pytania?

Jak powiedzieć ciotce tradycjonalistce, że zamiast prezentów wolicie dostać pieniądze? Co napisać w zaproszeniach i jak wygłosić niezapomniany toast weselny? Jak z klasą ubrać się na swój ślub? Jak wykorzystać nowe technologie, aby nikt nie czuł się urażony, a wręcz przeciwnie – by każdy został uhonorowany? Jak poinformować, że przyjęcie jest tylko dla dorosłych i nie zapraszacie dzieci? Jak reagować, kiedy goście chcą tradycyjnych weselnych przyśpiewek, a według Was nie jest to najlepszy pomysł? I wreszcie: jak pogodzić elegancję z komfortem Waszym i Waszych gości, a przy tym nie bać się tego, co ludzie powiedzą? Zadajecie sobie te pytania? To wspaniale, bo mamy dla Was odpowiedzi.


Obiecujemy i udowadniamy, że wysokość weselnego budżetu nie ma nic wspólnego z taktem i dobrymi manierami. Tego dnia przede wszystkim ważny jest komfort i radość pary młodej, a także gości, a nie to, czy na stole stanie dekoracja o gigantycznych rozmiarach, czy subtelny niewielki bukiet. Klasa nie ma nic wspólnego z zasobnością portfela. Uważamy, że ekstrawagancja finansowa nie zawsze idzie w parze z elegancją. Perfekcyjny nie znaczy arcydrogi, ale szyty na miarę potrzeb i odczuć pary młodej. Chodzi o ślub idealny właśnie dla Was.

To pierwsza polska książka, w której znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące ślubnego savoir-vivre. Jest w niej wszystko o organizacji, a także o budowaniu dobrych ślubnych relacji (między wami, z rodzicami, z gośćmi, z urzędnikiem, kapłanem, ze wszystkimi zaangażowanymi w przygotowania). Premiera książki odbyła się 25 października 2017 roku.

Ambasada_dam

Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *